Трислојни заштитни маски за еднократна употреба; пакување од 50 маски

Трислојни заштитни маски за еднократна употреба; пакување од 50 маски

1.121 MKD
Шифра на производ: 777
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Трислојни заштитни маски за еднократна употреба 

Едно пакување содржи 50 трислојни заштитни маски за еднократна употреба

Модел: KN945

Датум на производство: 07.04.2020

Рок на траење: 3 години

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Pharmagen © 2020. UKION SHOPS