Заштитни Маски

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KN95 - Повеќекратни респираторни маски; пакување од 10 маски
KN95 - Повеќекратни респираторни маски Во едно пакување има вкупно 20 маски (2 ќеси * 10 маски) ..
1.593 MKD
без ДДВ: 1.350 MKD
KN95 - Повеќекратни респираторни маски; пакување од 20 маски
KN95 - Повеќекратни респираторни маски Во едно пакување има вкупно 20 маски (2 ќеси * 10 маски). ..
3.186 MKD
без ДДВ: 2.700 MKD
Pharmagen © 2020. UKION SHOPS