PYCNOGENOL

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Купете 2 * PYCNOGENOL Спреј за уста 30ml и добивате 1 * PYCNOGENOL Forte 40mg таблети ГРАТИС!
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА! Купете 2 * PYCNOGENOL Спреј за уста 30ml и добивате 1 * PYCNOGENOL Forte 40m..
1.780 MKD
без ДДВ: 1.508 MKD
Купете 2 * PYCNOGENOL Forte 40mg таблети и добивате 1 * PYCNOGENOL Спреј за уста 30ml ГРАТИС!
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА! Купете 2 * PYCNOGENOL Forte 40mg таблети и добивате 1 * PYCNOGENOL Спреј за уста ..
2.360 MKD
без ДДВ: 2.248 MKD
ПИКНОГЕНОЛ 30мл Спреј за уста
Pycnogenol®- уникатна и природно создадена комбинација со константни пропорции на процијанидини, био..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
ПИКНОГЕНОЛ ФОРТЕ 40мг таблети
Pycnogenol®- уникатна и природно создадена комбинација со константни пропорции на процијанидини, био..
1.180 MKD
без ДДВ: 1.124 MKD
Pharmagen © 2021. UKION SHOPS