Dr. Organic Snail Gel крем + ( серум за очи -50%)

Dr. Organic Snail Gel крем + ( серум за очи -50%)

2.349 MKD
Шифра на производ: 45
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Др. Органик Вратете го младешкиот сјај и заштедете 600 денари

Заблескајте со Dr. Organic органската козметика.

Заштедете 50% од цената на серумот за очи со екстракт од полжав.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Dr.Organic
Pharmagen © 2019. UKION SHOPS