Dr. Organic Snail гел + (серум за лице -50%)

Dr. Organic Snail гел + (серум за лице -50%)

2.464 MKD
Шифра на производ: 21
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Др. Органик Вратете го младешкиот сјај и заштедете 965 денари

Заблескајте со  Dr. Organic органската козметика.

Заштедете 50% од цената на серумот за лице со екстракт од
полжав и вратете ја свежината на Вашето лице.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Органик
Pharmagen © 2019. UKION SHOPS