KN95 МАСКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KN95 - Повеќекратни респираторни маски; пакување од 10 маски
KN95 - Повеќекратни респираторни маски Во едно пакување има вкупно 20 маски (2 ќеси * 10 маски) ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
KN95 - Повеќекратни респираторни маски; пакување од 20 маски
KN95 - Повеќекратни респираторни маски Во едно пакување има вкупно 20 маски (2 ќеси * 10 маски). ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Pharmagen © 2021. UKION SHOPS