KN95 - Повеќекратни респираторни маски; пакување од 10 маски

KN95 - Повеќекратни респираторни маски; пакување од 10 маски

450 MKD
Шифра на производ: 779
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

KN95 - Повеќекратни респираторни маски

Во едно пакување има вкупно 20 маски (2 ќеси * 10 маски)

Цена на една маска = 258 денари, минимална количина за нарачка 1 ќеса/10 маски

Степен на филтрација до 95%

Датум на производство: 15.04.2020

Рок на траење: 3 години

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Pharmagen © 2021. UKION SHOPS