KN95 - Повеќекратни респираторни маски; пакување од 20 маски

KN95 - Повеќекратни респираторни маски; пакување од 20 маски

900 MKD
Шифра на производ: 778
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

KN95 - Повеќекратни респираторни маски

Во едно пакување има вкупно 20 маски (2 ќеси * 10 маски).

Степен на филтрација до 95%

Датум на производство: 15.04.2020

Рок на траење: 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Pharmagen © 2021. UKION SHOPS