Информации за испорака

 Почитувани потрошувачи,

 Испорака во Скопје 

Нарачки направени до 15 часот - рок на испорака истиот ден .Нарачки направени по 15 часот-рок на испорака 24 часа
Исклучоци, празници, викенди - Во недела и на државни празници не се врши испорака. 

Испорака низ Македонија 

Вашата нарачка ќе биде доставена до адресата која ќе ја наведете како адреса за испорака. Времето на испорака најчесто до 3 работни дена, во случај на викенд или државни неработни денови. За достава на Вашата пратка ги користиме Тотал пост.

Цената за испорака е 150 денари + 18% ДДВ.

 

За повеќе информации или проблеми при испорака ве молиме да не контактирате на : 02/2457552, 070227728, 071326230, или на nabavki@pharmagen.mk

 

Pharmagen © 2021. UKION SHOPS